Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
  • Nowy
Lamówka imitacja skóry zaprasowana - skay (mat) - 25 mm - kol.001 (czarna)
  • Lamówka imitacja skóry zaprasowana - skay (mat) - 25 mm - kol.001 (czarna)

Lamówka imitacja skóry zaprasowana - skay (mat) - 25 mm - kol.001 (czarna)

Lamówka z imitacji skóry (skay) matowa dwustronnie zaprasowana stosowana jest do ozdobnego wykończenia brzegów oraz jako element dekoracyjny. Najczęściej wykorzystywana jest przy produkcji odzieży.
Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 świadczący o wysokiej jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą człowieka i oznacza, że jest wolny od środków niekorzystnie wpływających na zdrowie. Przetestowana pod kątem szkodliwych substancji przez niezależne laboratoria. To certyfikat potwierdzający, że nie zawiera zbędnych poziomów substancji drażniących, alergenów lub substancji rakotwórczych.


ilość handlowa - 50 mb

wymiary i parametry:
- szerokość - 25 mm,
- kraj produkcji - Polska,

UWAGA! Przedstawioną na stronie internetowej lamówkę sprzedajemy na metry - w zależności od dostawy może się różnić ilością dostępnych metrów. Jednostką sprzedaży na akucji jest: metr. Przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszą hurtownią w celu ustalenia dostępnej ilości lub zamówić interesującą Państwa ilość - a nasz pracownik podczas kompletowania zamówienia sam się z Państwem skontaktuje.
780/201/001
Nowy produkt