• Nowy
Włóczka - Schachenmayr Original - Catania Grande - 0,5kg/opak.
  • Włóczka - Schachenmayr Original - Catania Grande - 0,5kg/opak.

Włóczka - Schachenmayr Original - Catania Grande - 0,5kg/opak.

Kolor

Schachenmayr Catania Grande to znana i lubiana włóczka produkowana z wysokiej jakości bawełny merceryzowanej. Jest dwa razy grubsza niż klasyczna Catania, przez co przerabia się ją dwa razy szybciej, co daje podwójną przyjemność z robienia na drutach! Catania Grande może być noszona cały rok, ale szczególnie nadaje się do letnich dzianin i akcesoriów domowych. Nabłyszczana nitka tej włóczki oferowana jest w szerokiej gamie naturalnych i jaskrawych kolorów, które zachowują bogactwo barw i połysk nawet po wielokrotnym noszeniu i praniu.
Włóczka posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 świadczący o wysokiej jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą człowieka i oznacza, że jest wolny od środków niekorzystnie wpływających na zdrowie. Przetestowana pod kątem szkodliwych substancji przez niezależne laboratoria. To certyfikat potwierdzający, że nie zawiera zbędnych poziomów substancji drażniących, alergenów lub substancji rakotwórczych.

UWAGA! Aby zapobiec barwieniu koloru, należy po raz pierwszy wyprać robótkę w temperaturze 60°C. Następnie należy ponownie wybrać dzianinę zgodnie z zaleceniami producenta w temperaturze 40°C.


ilość handlowa - 1 opakowanie

wymiary i parametry:
- skład - 100% bawełna merceryzowana,
- długość nitki na motku - 63 mb,
- waga motka - 50 gram,
- ilość na sweter - ok. 750 gram,
- ilość na czapkę - ok. 100 gram,
- ilość na szalik - ok. 250 gram,
- zalecana grubość drutów lub szydełka - 4,0-5,0 mm,
- opakowanie - 10 motków x 50 gram,

włóczki serii "Schachenmayr Original - Catania Grande" występują w szerokiej gamie kolorystycznej (katalog kolorów znajdziesz powyżej)

480/111/018

Specyficzne kody

ean13
4082700965458
Nowy produkt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.