Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

Mulina Anchor, Ariadna – akcesoria do haftu

Mulina jest specjalistycznym typem nici przeznaczonych do haftu lub wyszywania. Jej szczególną cechą jest skręcenie z kilku nitek, dzięki czemu można ją dowolnie rozdzielać. Pozwala to na dostosowanie grubości nitki do lekkości i struktury kanwy, na której jest tworzony wzór. Mulina Ariadna podzielona na pojedyncze nitki doskonale sprawdzi się przy haftowaniu na batyście, jedwabiu lub bardzo cienkich płótnach. Z kolei dwie lub trzy nitki będą lepszym wyborem do grubszych płócien czy haftu na odzieży.

W asortymencie naszej hurtowni są dostępne mulina Anchor i Ariadna. Polecamy też specjalne nożyczki do haftu wyposażone w cienkie ostrza, szczególnie przydatne przy hafcie richelieu lub angielskim. Asortyment nici do haftowania obejmuje produkty w szerokiej gamie kolorów. Oferowane zestawy zawierają muliny w jednym kolorze lub też ich mix. Duże opakowanie stanowi doskonały wybór dla tych klientów, w których sklepach mulina Anchor czy Ariadna jest sprzedawana na sztuki. 

Aktywne filtry

muliny-mez
Mulina ANCHOR - 4635000 - 12szt.x8mb/opak.
muliny-ariadna
Mulina ARIADNA - 12szt.x8mb/opak.