Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

OBCINACZKI I PRZYRZĄDY DO PRUCIA

W naszej szerokiej ofercie akcesoriów znajdziesz obcinaczki krawieckie, czyli przybory przeznaczone do wycinania nitek i rozpruwania. Oferujemy produkty, z których zadowoleni będą zarówno klienci profesjonalnie zajmujący się krawiectwem, jak i amatorzy wykonujący prace krawieckie w domu. Oferujemy obcinaczki, które: zapewniają ostre i pewne cięcie, są poręczne i komfortowe w użytkowaniu, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, różnią się długością ostrza i długością całkowitą.

Nożyczki, obcinaczki i przecinaki krawieckie to narzędzia, które pozwalają na szybkie i dokładne odcięcie nitek, włóczek, muliny, żyłki lub innego włókna. Dzięki nim możliwe jest zachowanie wysokiej jakości wykończenia. Przecinaki mają ostre, nierdzewiejące ostrze idealnie nadające się do odcinania nawet milimetrowych nitek. Odpowiednio wyprofilowane ostrze pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Dużym atutem jest również ich kompaktowy rozmiar.

Subcategories

Aktywne filtry