Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

IGŁY DO SZYCIA RĘCZNEGO

Proponujemy igły do szycia ręcznego, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnych pracowniach krawieckich, jak i do użytku domowego. Wiele poprawek wymaga wykonania ręcznych szwów, które będą niewidoczne. W naszej ofercie dostępne są igły: uniwersalne,
do cerowania, fastrygowania, pikowania, do przyszywania aplikacji, do nawlekania koralików, do haftowania, do dokładnego ściegu
czy też do ręcznego szycia dzianiny, dżerseju, skóry i innych tkanin. Zamówisz u nas między innymi igły samo-nawlekające, ostre (chenile), tępe (tapestry), z czubkiem i bez czubka, z podwójnym oczkiem, zakrzywione i wiele więcej. Oferujemy również tak znane "igły bezpieczne", czyli wykonane z plastiku, przeznaczone dla dzieci. Igły te mają tępą końcówkę i duże oczko do nawlekania. Dzięki temu świetnie sprawdzą się do nauki szycia.


Z naszej oferty zadowoleni będą profesjonaliści oraz amatorzy krawiectwa. Proponujemy igły do szycia ręcznego znanych producentów:
Pony, Prym i John James.

Aktywne filtry