AKCESORIA KRAWIECKIE

Centymetry krawieckie, igły i inne akcesoria

Profesjonalny zakład krawiecki, pracownia rękodzielnicza czy nawet domowy warsztat hobbystyczny, w którym powstają robótki ręczne, nie mogą się obejść bez odpowiedniego wyposażenia. Do jego obowiązkowych elementów zaliczają się centymetr krawiecki zwijany, nożyczki, szpilki, igły do szycia ręcznego i inne akcesoria, dzięki którym jest możliwe przygotowywanie formy, wykrawanie tkanin, fastrygowanie lub wykańczanie wyrobu. Asortyment akcesoriów krawieckich jest bardzo bogaty i zróżnicowany. Znajdują się wśród nich przedmioty uniwersalne, niezbędne przy wykonywaniu każdej pracy, bez względu na technikę rękodzielniczą. 

Są to również produkty specjalistyczne, takie jak przyrządy do cerowania, igły tkackie i szydła czy przyrządy do repasacji. Wiele z nich jest też dostępnych w wariantach tradycyjnych i w ciekawych wzorach. Przykładem są centymetry krawieckie automatyczne, wśród których wyróżnia się centymetr krawiecki zwijany do pojemniczka w kształcie kolorowej żabki. Ponadto igły do szycia ręcznego czy szpilki krawieckie oferujemy w różnych zestawach, także z kolorowymi łebkami czy – w przypadku igieł – w bezpiecznej wersji z plastiku.

Przecinaki, obcinaczki i przyborniki krawieckie

Ważną częścią wyposażenia warsztatu krawieckiego, dziewiarskiego czy makramy są też narzędzia tnące. Poza nożyczkami do ucinania nitek, wycinania wzorów czy skracania tasiemek krawieckich stosuje się też przybory specjalistyczne. Zaliczają się do nich np. obcinaczki krawieckie, przyrządy do prucia czy do wycinania dziurek. W sprzedaży mamy profesjonalne przecinaki krawieckie z wymiennymi ostrzami, które mogą być długo używane bez potrzeby ostrzenia w zakładzie ślusarskim.

Uzupełnieniem oferty są też przyborniki krawieckie oraz niciarki, w których można przechowywać zestaw przydatnych akcesoriów i materiałów. Są to estetyczne skrzyneczki i kuferki nie tylko na nici czy nożyczki do haftu. Zmieszczą się w nich również centymetry krawieckie, szpilki, igły do szycia ręcznego czy obcinaczki krawieckie. Polecamy też organizery szczególnie wygodne przy scrapbookingu i produkcji galanterii obszywanej koralikami. Przyborniki krawieckie są wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz wyposażone w uchwyt do przenoszenia.

Jest 579 produktów.

Pokazano 1-12 z 579 pozycji

Aktywne filtry

Ostrzałka do kredy PRYM - 611639 Second image
 • Nowy
mydelka-pisaki-kredy
Ostrzałka do kredy PRYM - 611639
Zestaw do znakowania ubrań PRYM - pisak z taśma i linijką - 611793 Second image
 • Nowy
Ołówek spieralny PRYM - biały - 611802 Second image
 • Nowy
Ołówek spieralny PRYM - srebrny - 611606
 • Nowy
Ołówek do kopiowania wzorów żelazkiem PRYM - 611602 Second image
 • Nowy
Ołówek z wkładami kredowymi i temperówką PRYM - 3,80 mm - 610846 Second image
 • Nowy
Wosk dla krawców PRYM - 611250 - 10g/opak. Second image
 • Nowy
Ostrzałka do nożyczek - 4924 Second image
 • Nowy
pozostale-nozyczki
Ostrzałka do nożyczek - 4924
Ołówek automatyczny z wkładami kredowymi PRYM - 0,90 mm - 610480 Second image
 • Nowy
Ostrzałki do nożyczek - 4924 - 10szt./opak. Second image
 • Nowy
Ołówek automatyczny z wkładami kredowymi PRYM - Love - 0,90 mm - 610848 Second image
 • Nowy
Nożyczki krawieckie - 240 mm - B4847 Second image
 • Nowy