Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS ,co gwarantuje szybką dostawę, ubezpieczenie produktów oraz wysoką jakość usług.

Na czas dostawy składa się:


- czas realizacji: dokładamy wszelkich starań, żeby zamówienia złożone do 10:00 zostały wysłane do 48h, w zależności od sezonu czas        dostawy może się wydłużyć. Jeśli na magazynie nie ma któregoś z zamówionych produktów, zostaniesz poinformowany przez naszego pracownika i zdecydujecie jak dalej postępować z zamówieniem. 

- czas dostarczenia przez przewoźnika (na ogół 24h)

Zamówienia są realizowane i dostarczane w dni robocze.

Cena przesyłki jest uzależniona od formy płatności, kraju dostarczenia oraz od wartości zamówienia.

Koszty wysyłki do Polski: 

Kurier GLS (przelew) – 20,00 zł (netto)

Kurier GLS (pobranie) – 30,00 zł (netto)

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 500 zł netto.

W związku z wprowadzeniem przez naszego przewoźnika GLS płatnej usługi 

"płatności bezgotówkowej" od 1 stycznia 2024 roku jesteśmy zmuszeni 

zmienić zasady opłat przesyłek kurierskich.

Do każdej przesyłki za pobraniem będziemy doliczać dodatkową opłatę w 

wysokości 10zł.

KOSZT WYSYŁKI DO  EU
koszt ustalany jest indywidualnie i zależy od wagi i wymiarów paczki oraz kraju

Wszystkie przesyłki w naszym magazynie są pakowane i sprawdzane przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące. Paczka jest oklejana firmową taśmą. Jeżeli otrzymasz przesyłkę z uszkodzoną taśmą lub naruszonym opakowaniem, wskazującym na ingerencję w zawartość przesyłki osób trzecich, to należy odmówić odbioru i poinformować nas o tym fakcie. Sprawą zajmie się nasza obsługa.

Informacja o wyjściu paczki z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu takiego e-maila należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie firmy kurierskiej można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się paczka.

Do każdego wysłanego towaru dołączamy fakturę VAT, która jest dowodem zakupu. W każdej chwili możesz wejść na swoje konto, aby zobaczyć co dzieje się z Twoim zamówieniem.Życzymy udanych zakupów,

Amegra