Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

Druty do dziergania

Robienie na drutach jest nie tylko metodą tworzenia atrakcyjnej, ciepłej odzieży. To również doskonały sposób na wypełnienie czasu, relaks, wykorzystanie kreatywności i zmysłu artystycznego, a niekiedy również zarobienie dodatkowych pieniędzy.
Do produkowania dzianin z włóczek są niezbędne odpowiednie druty do dziergania.

Druty do dziergania różnią się między sobą zarówno grubością oznaczoną numerem, jak i materiałem, z którego zostały wykonane.
Różnorodność drutów do robótek ręcznych pozwala na dobranie ich do każdego typu surowca lub planowanego efektu (gęstości dzianiny czy stopnia złożoności wzoru). W ofercie mamy druty do dziergania: bambusowe, metalowe, teflonowe, z włókien węglowych o różnym przeznaczeniu. Polecamy między innymi druty na żyłce, przeznaczone do robienia skarpet, a także kolorowe zestawy przeznaczone dla najmłodszych adeptów sztuki dziergania. Proponujemy też torby na akcesoria, które idealnie sprawdzą się jako schowki na przybory.

Sprzedajemy druty do dziergania marek takich jak PRYM, PONY, SKC, ADDI i kilka innych. Wszystkie rodzaje drutów są dostępne w szerokim zakresie numeracji.

Aktywne filtry