Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij

Druty do dziergania

Robienie na drutach jest nie tylko metodą tworzenia atrakcyjnej, ciepłej odzieży. To również doskonały sposób na wypełnienie czasu, relaks, wykorzystanie kreatywności i zmysłu artystycznego, a niekiedy również zarobienie dodatkowych pieniędzy. Do produkowania dzianin z kolorowych włóczek są niezbędne odpowiednie druty do dziergania.
Różnią się one między sobą zarówno grubością oznaczoną numerem, jak i materiałem, z którego zostały wykonane.
Różnorodność drutów do robótek pozwala na dobranie ich do każdego typu surowca lub planowanego efektu (gęstości dzianiny czy stopnia złożoności wzoru).

W ofercie mamy druty do dziergania bambusowe, metalowe, teflonowe, z włókien węglowych o różnym przeznaczeniu. Polecamy między innymi druty na żyłce, przeznaczone do robienia skarpet, a także kolorowe zestawy przeznaczone dla najmłodszych adeptów sztuki dziergania. Proponujemy też przyborniki krawieckie, które idealnie sprawdzą się jako schowki na przybory i materiał do robótek ręcznych. Sprzedajemy druty do dziergania marek takich jak Prym, Pony, SKC i kilka innych. Wszystkie rodzaje drutów są dostępne w szerokim zakresie numeracji.

Aktywne filtry