Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij
  • Nowy
Klej do tkanin GUTERMANN - HT2 - 639820 - 30g/szt.
  • Klej do tkanin GUTERMANN - HT2 - 639820 - 30g/szt.

Klej do tkanin GUTERMANN - HT2 - 639820 - 30g/szt.

Klej do tkanin HT2 firmy GUTERMANN jest znakomitym klejem do stosowania we wszelkich pracach kraftowych. Idealnie nadaje się do klejenia wszelkich rodzajów tkanin: bawełny, jeansu, lnu, filcu, wełny, wstążek i wielu innych. Nie zawiera rozpuszczalnika, jest odporny na pranie w temperaturze do 90°C oraz czyszczenie chemiczne - tak więc nadaje się do klejenia szwów i reparacji tkanin. Klej HT2 jest bezbarwny po wyschnięciu i tworzy delikatną, elastyczną powłokę a starannie zaprojektowana plastikowa tubka ułatwia precyzyjne nałożenie cienkiej linii, bez najmniejszych zabrudzeń. Świeżo nałożoną, nie wyschniętą warstwę kleju, można łatwo usunąć wodą. Zaprasowanie tkaniny dodatkowo wzmocni efekt klejenia. Tubka zawiera 30 gram kleju.

Instrukcja użycia:
1. Nanieś cienką warstwę kleju HT2 na jedną część tkaniny i pozostaw do wyschnięcia na ok. 5 minut.
2. Złącz tkaniny ze sobą - jeśli materiał jest za cienki, delikatnie go wygładź ale nie dociskaj. Jeśli sklejasz tkaniny grubsze np. jeans - delikatnie dociśnij tkaniny.
3. Klejone tkaniny pozostaw do wyschnięcia na ok. 30 minut.
4. Aby zwiększyć moc klejenia - zaprasuj szwy przez ok. 10-15 sekund (pamiętaj by dostosować temperaturę żelazka do rodzaju tkaniny).
044/500/004
Nowy produkt