Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij
  • Nowy
Szyszka styropianowa - 56 mm
  • Szyszka styropianowa - 56 mm

Szyszka styropianowa - 56 mm

Kształtki styropianowe wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle dekoracyjnym jako bazy do cekinów, decoupage'u czy quilling'u. Dzięki nim można wykonać oryginalne ozdoby ze wstążek satynowych lub brokatowych (karczochy) oraz pięknie malowane bombki. Własnoręcznie wykonane dekoracje upiększą niejedne pomieszczenie oraz będą nietuzinkowym upominkiem dla kogoś bliskiego. Kształtki styropianowe wykorzystywane są także przez plastyków, nauczycieli i psychologów wykorzystująć je do pracy z dziećmi. Są także bazą do tworzenia kompozycji florystycznych czy wianków kwiatowych z suszu.

UWAGA! Przedstawione na stronie internetowej kształtki styropianowe sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych - w zależności od dostawy opakowania mogą się różnić ilością sztuk w opakowaniu. Jednostką sprzedaży na akucji jest: sztuka. Przed zamówieniem prosimy o kontakt z naszą hurtownią w celu ustalenia dostępnych opakowań zbiorczych lub zamówić interesującą Państwa ilość - a nasz pracownik podczas kompletowania zamówienia sam się z Państwem skontaktuje.
079/586/001
Nowy