Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. “ciasteczkach”).

zamknij
  • Nowy
Włóczka - Phildar - Phil Ecolaine - 250g/opak.
  • Włóczka - Phildar - Phil Ecolaine - 250g/opak.

Włóczka - Phildar - Phil Ecolaine - 250g/opak.

Kolor
Phildar Phil Ecolaine to włóczka z 100% organicznej wełny - czyli z 100% naturalności! Włóczka nie dość, że jest piękna to jeszcze przyjazna dla naszego środowiska i planety! Wyprodukowana została we Włoszech co zapewnia wysoką gwarancję jakości. Przędza włóczki jest mocna, oddychająca i zapewnia dobrą ochronę przed zimnem.
Włóczka posiada certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) - jest to certyfikat wysokiego standardu oraz jakości wykonania. Gwarantuje, że użyte włókna w produkcji są naturalnego pochodzenia i produkowane z poszanowaniem środowiska i zdrowia pracowników. Norma ta obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego - od zbierania surowców - po etykietowanie. Warto wiedzieć, że w standardzie GOTS ważną rolę odgrywa odpowiednia gospodarka wodna. Producenci zobowiązani są do stosowania oczyszczalni i zamkniętego obiegu wody. Jest to szczególnie istotne w przypadku tkanin, takich jak len czy bawełna, które to przędzone są na mokro. Certyfikat GOTS jest coraz bardziej rozpoznawalną marką wśród potencjalnych klientów - jasnym sygnałem, iż dana firma skupia się nie tylko na maksymalizacji zysków, ale bierze pod uwagę również kwestie społeczne oraz środowiskowe. W świecie, w którym degradacja biosfery postępuje dramatycznie szybko - jest to dowód na dużą biznesową dojrzałość oraz chęć samorozwoju.


ilość handlowa - 1 opakowanie

wymiary i parametry:
- skład - 100% wełna organiczna,
- długość nitki na motku - 125 mb,
- waga motka - 50 gram,
- ilość na sweter - ok. 450 gram,
- zalecana grubość drutów lub szydełka - 4,0 mm,
- opakowanie - 5 motków x 50 gram,

włóczki serii "Phildar - Phil Ecolaine" występują w szerokiej gamie kolorystycznej (katalog kolorów znajdziesz powyżej)
801/013/015

Specyficzny Indeks

ean13
3665258094415
Nowy

Pliki do pobrania

Produkt wideo